V sobotu 29. října 2011 se velký sál  Kulturního domu v Kozojedech a přilehlé prostory zaplnily díly výtvarníků a umělců, žijících v Kozojedech a okolí,  tvořících  své obrazy, fotografie a jiná výtvarná díla  jako svoji zálibu a koníček při svém  hlavním povolání, zaměstnání či jiné  podnikatelské existenci.  Jednodenní výstava se připravovala již v pátek odpoledne, aby si v sobotu po celý den mohli návštěvníci  prohlédnout  celou výstavu.   Součástí výstavy byla  rovněž vystoupení dvou hudebních těles,  produkujících hudbu  značně rozdílných žánrů, takže si na své přišli  návštěvníci všech generací.

Jmenovitý přehled vystavujících  umělců  je  na dole uvedeném plakátě.   Výstavu velmi vhodně doplnil  svým úvodním textem Bárta  Štěrba, který zde příležitostně  uvedeme.   Početné  publikum, návštěvníci místní i z dalekého okolí  byli mnohdy velmi příjemně překvapeni  kvalitou a širokým spektrem  prezentované  umělecké tvorby.  Odpolední  vystoupení Plzeňských heligonkářů  nenechalo nikoho na pochybách, že  se v  tuto říjnovou sobotu  v Kozojedech  opět  zdařila skvělá akce, diametrálně odlišná od  mediálních produkcí  bulvarizujícího mainstreamu.    

 

 

 

 

 

 

 

 

.......   a čas jde dál .....  pokud máte zájem zde umístit další fota event. texty  pošlete mi zprávu     zdar  Steiner