Vážení členové a přátelé  Kulturního spolku Kozojedy,

občané Kozojed a přilehlých obcí, všichni příznivci krajiny kolem Berounky u Kozojed,

přicházíme za Vámi se  zcela ojedinělou novou akcí, zaměřenou na obnovení i uchování historické paměti o životě kolem nás a životě našich předků v kozojedském regionu.  Rozhodli jsme se zahájit fotografickou soutěž, která bude v letošním roce 2016 trvat od ledna až do poloviny října. Po skončení soutěže hodláme uspořádat výstavu, během jejíž vernisáže budou vyhlášeny výsledky.  Podrobnější pravidla soutěže uvádíme dále na této stránce.  Můžete si je také stáhnout pro Vaši potřebu ve formátu PDF.    

Jako další součást této aktivity přicházíme s pokusem oslovit širokou občanskou veřejnost a shromáždit  nejrůznější fotogafie s tematikou společenského života v kozojedském regionu. Předpokládáme, že předložené fotografie naskenujeme a převedeme do digitální počítačové podoby s perspektivou jejich uchování pro další potřeby  obce event.  Kulturního spolku. V této  souvislosti bychom  zde rádi oslovili  všechny  mladší návštěvníky  našich stránek, kteří již mají s internetovými aplikacemi své zkušenosti, aby neváhali oslovit své rodiče, prarodiče nebo prostě své starší přátele, aby prohlédli své archivy, ve kterých se mohou objevit zajímavé památky na minulost naší obce.  

Závěrem považujeme za potřebné uvést skutečnost, že v této situaci zatím nevíme, s jakým ohlasem a jakými organizačně technickými  potížemi se  setkáme.  Věříme však, že se nám, společně s Vaším zájmem a pomocí, podaří tyto nové akce zdárně ukončit.  Všechny další informace a změny uveřejníme co nejdříve na těchto stránkách.

 Bartoloměj Štěrba - předseda  Kulturního spolku Kozojedy.

  

 

 

Stáhnout propozice soutěže ve formátu PDF - velikost  cca 2,7 MB - ZDE

 

 

 

         


 

 

    

 


 

Úvodní plakát k zahájení akce: 

                

 

 

 

 

* * * * * *